Rozmiar tekstu: A A A

Aktualności

Szansa na siłownię zewnętrzną w Słubicach. Głosuj w konkursie Nestle!

18.04.2016, 11:09

Akcja Nestle Porusza Polskę

Właśnie wystartowała akcja Nestle Porusza Polskę, której główną nagrodą będzie  siłownia zewnętrzna składająca się z 9 urządzeń: poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitek, twister + surfer oraz tablica z regulaminem i projekt zagospodarowania terenu.

Urząd Gminy Słubice do akcji zgłosił lokalizację w Słubicach za budynkiem GOPS-u, która spełnia wskazane w regulaminie wymagania.

Warunkiem powstania inwestycji w danym miejscu, jest uzbieranie największej liczby głosów w specjalnie przygotowanym do tego celu serwisie. Głosować bezpośrednio na Słubice można pod adresem:

https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/Słubice

Podczas głosowania należy podać adres e-mail, na który wysłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Bardzo ważne jest, aby zalogować się na wskazaną pocztę i kliknąć w znajdujący się w wiadomości, link aktywacyjny - dopiero wówczas głos staje się ważny. Użytkownika poinformuje o tym stosowny komunikat i przeniesienie na stronę głosowania.

Oddawać głosy z jednego adresu można raz dziennie, więc zachęcamy do regularnego odwiedzania witryny i głosowania na Słubice ze wszystkich adresów e-mail w rodzinie! Postarajmy się wspólnie o nową atrakcję w Słubicach!

System przyjmuje głosy do 06.07.2016 r. włącznie!

Kompletny regulamin głosowania znajduje się na stronie: https://www.nestleporusza.pl/download/2

Zachęcamy do głosowania. Liczy się każdy głos!!!

Polecamy