Rozmiar tekstu: A A A

Aktualności

Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet

04.03.2021, 16:14

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

Oczywiście udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

Jak można dodatkowo umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką propozycję przygotował dla kobiet serwis www.dyktanda.pl. Konkurs wyróżnia się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, bowiem na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród - do wygrania jest 6 kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, naturalnie do wykorzystania na zakupu w sklepie online Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroką gamę kobiecych produktów premium: zaczynając od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Wszystkie wykonane są w 100% z naturalnych produktów, a do tego szyte są w naszym kraju, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

Więcej szczegółów oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Powodzenia!

Polecamy