Rozmiar tekstu: A A A

Wydarzenia

Międzygminny Rajd Rowerowy

25.05.2016, 20:12

21 maja, o godzinie 14:00, ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Mocarzewie wystartowała kolejna -  IV  edycja Międzygminnego Rajdu Rowerowego, którego organizatorem był Specjalny Ośrodek Wychowawczy  w Mocarzewie, przy współpracy z samorządem Gminy Słubice i samorządem Gminy Sanniki, a honorowym patronatem objęli go Starostowie powiatów Płockiego i Gostynińskiego.

Odpowiedzialnymi za zapewnienie bezpieczeństwa rajdu byli strażacy z OSP w Słubicach oraz Policjanci z Gostynina i Gąbina.

Trasa rajdu rozpoczęła się w Mocarzewie, następnie przez miejscowości Wólka Wysoka i Grabowiec, uczestnicy dotarli do pierwszego przystanku przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach. Kolejny etap to przejazd z miejscowości Słubice, przez miejscowości Piotrkówek, Leonów, Studzieniec, Łaziska, Wólka Niska, Wólka Wysoka i powrót do miejscowości Mocarzewo.

Na zakończenie imprezy  uczestnicy mogli wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy przygotowanym przez lekarza  oraz specjalnie przygotowanym  poczęstunku.

WydarzeniaWydarzeniaWydarzenia
 
WydarzeniaWydarzeniaWydarzenia
 
WydarzeniaWydarzeniaWydarzenia
 
Wydarzenia

Polecamy