Wydarzenia
Absolutorium i wotum zaufania dla wójta Gminy Słubice
25.06.2026, 10:42
Podczas sesji Rady Gminy Słubice, która odbyła się 22 czerwca, radni jednogłośnie udzielili wójtowi Jackowi Kozłowskiemu wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2025 rok.
Przed podjęciem uchwał radni zapoznali się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu, sprawozdaniem finansowym, raportem o stanie Gminy Słubice oraz pozytywnymi opiniami Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie.
Po zakończeniu głosowania przedstawiciele Rady Gminy pogratulowali wójtowi uzyskanego absolutorium i wotum zaufania. Gratulacje oraz kwiaty wręczyli przewodniczący Rady Gminy Waldemar Stańczak oraz wiceprzewodniczący Jacek Domżałowicz i Sylwia Górecka.
Dziękując za okazane zaufanie, wójt Jacek Kozłowski podkreślił, że uzyskane absolutorium jest efektem wspólnej pracy wielu osób zaangażowanych w rozwój gminy. Słowa podziękowania skierował do radnych, pracowników Urzędu Gminy, dyrektorów i kierowników gminnych jednostek organizacyjnych, sołtysów oraz wszystkich mieszkańców za współpracę, zaangażowanie i działania podejmowane na rzecz rozwoju Gminy Słubice i lokalnego samorządu.




















