Rozmiar tekstu: A A A

Wydarzenia

Pomoc materialna o charakterze motywacyjnym

03.03.2023, 08:12

 

           2 marca 2023r. zgodnie z Uchwałą Nr XVII.129.2020 Rady Gminy Słubice z dnia 23 września 2020 roku w sprawie Lokalnego Programu Wspierania Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Wójt Gminy Słubice – Jacek Kozłowski przyznał stypendia motywacyjne jednej uczennicy ze Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach oraz jednej uczennicy ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Piotrkówku.

             Pomoc materialna o charakterze motywacyjnym została przeznaczona dla uczniów realizujących obowiązek szkolny w szkołach podstawowych na terenie Gminy Słubice. Celem lokalnego programu jest finansowe wspieranie rozwoju uczniów osiągających wyniki na poziomie określonym w ww. Uchwale Rady Gminy.

            Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wspaniałych osiągnięć w dążeniu do zgłębiania tajników wiedzy. Wyznaczenie sobie ambitnych celów i konsekwentne ich realizowanie to najlepsza droga do sukcesu, droga, która pozwala uwierzyć w możliwości człowieka, w siłę nauki i potęgę rozumu.

            Życzymy, aby dotychczasowe osiągnięcia były niewyczerpanym źródłem, twórczych poszukiwań, aby inspirowały do nowych pomysłów i otwierały drogę  do realizacji najbardziej ambitnych planów.

            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Polecamy