Rozmiar tekstu: A A A

Aktualności

Rolniku, nie masz komputera? Spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym!

03.09.2020, 16:00

Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego.

Gminny Punkt Spisowy to specjalnie przygotowane miejsce wyposażone w komputer i Internet, przygotowane wyłącznie dla rolników chcących skorzystać z samospisu internetowego – czyli obowiązkowej metody spisowej.

Punkt Spisowy jest zlokalizowany w Urzędzie Gminy Słubice, ul. Płocka 32, sala posiedzeń na parterze.  Punkt jest dostępny w godzinach: czwartek – 9.00-16.30, pozostałe dni robocze - 7.30-15.00.

Przy korzystaniu z Gminnego Punktu Spisowego nie obowiązuje rejonizacja. Najwygodniej i najbliżej będzie oczywiście udać się do Punktu Spisowego w gminie, w której mieszkamy. Mamy jednak pełne prawo skorzystać z tej opcji w każdym urzędzie miasta lub gminy w Polsce.  

Funkcjonowanie Gminnych Punktów Spisowych w gminach zlokalizowanych na terenie powiatów objętych obostrzeniami epidemicznymi (obszary żółte i czerwone) będzie zawieszone do czasu zniesienia obostrzeń.

Polecamy