Rozmiar tekstu: A A A

Aktualności

Spotkanie informacyjne w sprawie Odnawialnych Źródeł Energii

09.02.2018, 19:26

Projekt jest organizowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Działanie 4.1  “Odnawialne źródła energii” - typ projektów „Infrastruktura do produkcji i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych”. W Projekcie bierze udział 30 właścicieli nieruchomości prywatnych oraz 10 lokalizacji użyteczności publicznej z naszej gminy.

W spotkaniu wziął udział Prezes Zarządu firmy SOLPOWER ENERGY Sp. z o.o. Pan Błażej Drążkowski, który zaprezentował ogólne założenia projektu i odpowiadał  na pytania i wątpliwości uczestników biorących w nim udział.  Poinformował również o wstępnym harmonogramie realizacji zadania. Na dzień dzisiejszy trwają indywidualne konsultacje z uczestnikami, których celem jest sprawdzenie możliwości zamontowania zgłoszonych w ankietach rodzajów instalacji OZE.

W najbliższym czasie opublikujemy informacje o terminach spotkań z osobą koordynującą realizację projektu.

Osoby zainteresowane dofinansowaniem do energooszczędnych instalacji dla swoich budynków, mogą wpisywać się na listę rezerwowych dostępną w Urzędzie Gminy w Słubicach.

AktualnościAktualnościAktualności
 
AktualnościAktualnościAktualności
 
AktualnościAktualnościAktualności
 
AktualnościAktualnościAktualności
 

Polecamy