Rozmiar tekstu: A A A

Aktualności

Informacja NZOZ ,,SANUS

05.10.2017, 12:28

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,SANUS" informuje:

ISO dla przychodni !!!

Mieszkańcy Gminy Słubice,

informujemy, że nasz zakład NZOZ SANUS we wrześniu tego roku przeszedł pozytywnie bardzo ważną dla nas kontrolę jakości - ISO. Przygotowania do wdrożenia systemu trwały cały rok, a otrzymanie takiego Certyfikatu jest niczym innym jak nadanie firmie zaświadczenia, że  świadczone usługi są zgodne z odpowiednimi normami prawnymi i wykonywane są na najwyższym poziomie.

 To międzynarodowe świadectwo jakości, które rozpoznawane jest na całym świecie. Certyfikat przyznawany jest na trzy lata, a utrzymanie go wiąże się z ciągłym doskonaleniem, dlatego też pracownicy zakładu przechodzą szereg szkoleń, a co za tym idzie podnoszą swoje kompetencje, kwalifikacje i wydajność pracy.

Aktualnie rozpoczęliśmy program profilaktyczny Chuk  - choroby układu krążenia , które są główną przyczyną zgonów w Polsce i na świecie. Współczesny styl życia sprzyja ich rozwojowi, a brak profilaktyki i lekceważenie czynników ryzyka, tj. palenie papierosów, nadciśnienie, nadwaga, stres i inne prowadzić mogą do  ich rozwoju, a w efekcie do niewydolności serca. W związku z powyższym zapraszamy wszystkie osoby zagrożone, będące w 35, 40, 45, 50 i 55 roku życia, u których nie została dotychczas rozpoznana choroba układu krążenia do bezpłatnych badań w ramach których przeprowadzimy :

pomiar RR,
określimy BMI
a także wykonamy badania biochemiczne krwi.

Wszystkim zakwalifikowanym osobom zostaną przesłane na badania zaproszenia.

Poza tym w niedługim czasie nasz zakład przystąpi  do programu profilaktycznego w zakresie chorób Nowotworów Głowy i Szyi, w ramach którego przeprowadzimy bezpłatne badania osób z grupy ryzyka lub mających niepokojące objawy, np.: utrzymujący się ból podczas przełykania, problemy z przełykaniem, utrzymujący się ból gardła, przewlekła chrypka, niegojące się w jamie ustnej owrzodzenia, niedrożność nosa lub krwawy wyciek z nosa.

Przypominamy także  o trwających szczepieniach przeciwko grypie. Zachęcamy do szczepień przede wszystkim osoby z grupy zwiększonego ryzyka : osoby po 65 roku życia, osoby z przewlekła chorobą serca, po przebytym zawale serca, osoby chorujące na choroby przewlekłe - cukrzycę, POCHP, niewydolność nerek, niedokrwistość.

W zakładzie można nabyć szczepionkę Influvac.

Serdecznie zapraszamy.

 

Polecamy